ČISTAČ KERAMIČKE RAVNE PLOČE

Štampaj
Cena za online poručivanje
273,00 RSD
Na stanju
Šifra:
02306
Proizvođač:
Razni proizvođači
Kategorija:
Rezervni delovi za belu tehniku
Grupa:
Razni delovi za električne štednjake
Težina:
0.12kg

ČISTAČ KERAMIČKE RAVNE PLOČE

Za čišćenje staklokeramičke ravne ploče

Težina: 0.12kg

Napomena: Euro impex d.o.o. nastoji da obezbedi fotografije proizvoda, opise i tačne i potpune informacije o cenama i specifikacijama svih artikala, ali ne može garantovati apsolutnu ispravnost svih podataka. Artikli prikazani na sajtu deo su naše ponude, i moguće je da određeni proizvod trenutno nije dostupan. Sve cene su izražene sa uračunatim PDV-om.

Slični Proizvodi

ARMATURA-NOSAC ZA LED CEV 60cm DVOSTRANA (double end) AL01-60 TUBOFIX-60
LED cevi
ARMATURA-NOSAC ZA LED CEV 60cm AL01-60 Tip sijaličnog grla: G13 / T8 Napon/Frekvencija: 220~240V / 50Hz Maksimalno opterećene (W): 1x20W Materijal: Plastika Boja artikla: Bela Stepen zaštite: IP20 Dužina (mm): 616 Energetska efikasnost: A+ Za priključivanje jedne led cevi od 60cm direktno na 220V 50Hz. DOUBLE END - DVOSTRANA, povezivanje faze i nule sa različitih strana.
234,00 RSD
CEV INSTALACIONA - REBRASTO CREVO 16/11mm LAKO-125N F11
Instalaciona PVC creva
CEV INSTALACIONA - REBRASTO CREVO 16/11mm LAKO-125N F11 Tip: Lako rebrasto elektroizolaciono crevo Spoljni/unutrašnji precnik: 16/11mm Mehanicka otpornost: 125N / 5cm Materijal: PVC - Polivinil hlorid Temperaturni opseg: -25°C do +105°C Dužina na koturu (m): 50 Može se koristiti samo za instaliranje u klasi nezapaljivih materijala. Za ugradnju u zid ili pod malter. Pogodno za montažu u gips zidove i plafone, opasne i eksplozivne sredine.
13,00 RSD

Nedavno pregledani