Štampaj
Cena za online poručivanje
1.148,00 RSD
Na stanju
Šifra:
Proizvođač:
Metalka Majur
Kategorija:
Elektroinstalacioni materijal
Grupa:
Metalka - PREMIJER PLUS prekidači i priključnice
Težina:
0.33kg
Ugradnja: Ugradnja u zid u montažnu kutiju 141x77 mm koja se isporučuje sa sklopkom
Nazivne vrednosti: sklopka10AX/250V;pregibne sklopke 16AX/250V
Stepen zaštite: IP20
Dimenzije: 95x158 mm
Tip priključka: vijčani
Materijal podsklopa: Serijska sklopka-plastika (polikarbonat); pregibne sklopke-keramika
Boja: bela
Pakovanje: 7 kom.
Napomena: Indikacija svetli kada je strujno kolo zatvoreno
Težina: 0.33kg
Slični Proizvodi
INDIKATOR Vertikalna sklopka za kupatilo 16AX/250V (keramika) sa jednop. sklopkom 10AX/250V (plastika) 7k 11.01.096 PREMIJER PLUS METALKA Ugradnja: Ugradnja u zid u montažnu kutiju 141x77 mm koja se isporučuje sa sklopkom Nazivne vrednosti: sklopka10AX/250V;pregibne sklopke 16AX/250V Stepen zaštite: IP20 Dimenzije: 95x158 mm Tip priključka: vijčani Materijal podsklopa: Sklopka-plastika (polikarbonat); pregibne sklopke-keramika Boja: bela Pakovanje: 7 kom. Napomena: Indikacija svetli kada je strujno kolo zatvoreno
1.148,00 RSD
Dvopolna prikljucnica 16A/250V, 2P+E, sa poklopcem, keramika 11.01.058 PREMIJER PLUS METALKA
Dvopolna prikljucnica 16A/250V, 2P+E, sa poklopcem, keramika 11.01.058 PREMIJER PLUS METALKA Ugradnja: Ugradnja u zid u montažnu kutiju Ø60 mm Nazivne vrednosti: 16A/250V Stepen zaštite: IP20 Dimenzije: 80x80 mm Tip priključka: vijčani Uzemljenje: Sa kontaktom za uzemljenje Materijal podsklopa: keramika Boja: bela Pakovanje: 20 kom.
Jednopolna sklopka 10AX/250V, bela  12.01.021 SET Q OG METALKA
Metalka - SET Q OG prekidači i priključnice
Jednopolna sklopka 10AX/250V, bela 12.01.021 SET Q OG METALKA Ugradnja: Ugradnja na zid Nazivne vrednosti: 10AX/250V Stepen zaštite: IP44 Dimenzije: 70x80 mm Tip prikljucka: vijcani Materijal podsklopa: plastika (polikarbonat) Boja: bela Pakovanje: 20 kom. Napomena: Namenjena je za strujna kola kod kojih je potrebno uključiti i isključiti jednu grupu potrošača (prekida se samo fazni provodnik)
Taster zvona sa sig.sij. 10A/250V, vijčana veza 14.01.032  STATUS METALKA
Metalka - STATUS prekidači i priključnice
Taster zvona sa sig.sij. 10A/250V, vijčana veza 14.01.032 STATUS METALKA Napomena: Namenjen je za uključivanje el.zvona. Strujno kolo je zatvoreno samo dok je taster pritisnut. Signalna sijalica svetli kada je strujno kolo otvoreno Ugradnja: Ugradnja u zid u montažnu kutiju Ø60 mm Nazivne vrednosti: 10A/250V Stepen zaštite: IP20 Dimenzije: 86x80 mm Tip priključka: vijčani Materijal podsklopa: plastika (polikarbonat) Boja: bela